zapytania

0

Wyślij zapytanie/-a lub dodaj więcej.

Przed wysłaniem możesz edytować zapytania, klikając w przycisk 'Podgląd'

Wybierz język:

O firmie

Powrót do strony głównej
ARGOS jest liderem branży produkcji odzieży reklamowej. W ofercie znajdują się doskonałej jakości koszulki T-shirty, koszulki polo, bluzy, Softshelle, kurtki oraz inne tekstylia. Firma specjalizuje się w produkcji odzieży wg indywidualnych projektów Klienta. W dziale OFERTA znajdą Państwo przykładowe wzory.

Firma ARGOS powstała w 1987 roku. Od początku istnienia, oferta firmy obejmowała produkcję odzieży wykonywanej z dzianin bawełnianych wysokiej jakości. Następnie asortyment został poszerzony o dzianiny elanobawełniane, poliestrowe oraz odzież produkowaną z tkanin.

Firma wyspecjalizowała się w realizacji indywidualnych oraz niepowtarzalnych kolekcji odzieży i dodatków reklamowych w pełni dopasowanych do potrzeb Klienta.

Inwestycje w nowoczesne technologie, materiały o najlepszych parametrach oraz dbałość o wysoki standard obsługi sprawiły, iż marka ARGOS kojarzona jest z odzieżą reklamową najwyższej jakości.

Dziś firma zatrudnia 70 osób. Produkcja wynosi do 1 000 sztuk odzieży dziennie. Ciągle unowocześniamy nasz park maszynowy. Nasza szwalnia pracuje na nowoczesnych maszynach firmy Brother, Juki i Union Special.

Wzorcownia wyposażona jest w rewolucyjne narzędzia do projektowania odzieży firmy Gerber Technologies. System ten umożliwia w bardzo szybki i precyzyjny sposób projektować odzież i przygotować układy do produkcji. Wyposażona w ten system krojownia, pozwala zachować tę samą precyzję przy wycinaniu krojów.

Własna hafciarnia z 24 głowicami firmy Tajima, gwarantuje właściwe oznakowanie i pozwala na expresowe realizacje.

Efektem rzetelnej 30-letniej pracy jest podpisanie kilku umów ramowych z wiodącymi firmami w Polsce oraz otrzymanie Certyfikatu Rzetelności - Rzetelna Firma.
firma1_mfirma2_m
firma3_m firma4_m